Informace pro členy

INFORMACE A POKYNY K TÁBORU MOP STOPA 2020

Sraz: sobota 4. 7. v 7.20, nádraží Klánovice, nástupiště směr Praha

Zdá se zatím pravděpodobné, že budou postupně opatření uvolňována, přesto je ale třeba počítat s tím, že by děti s sebou měly mít 4 látkové roušky (nebo šátky, tunely atp.)/nebo 8 jednorázových. Na nádraží při srazu budeme opět měřit teplotu a dezinfikovat ruce. Je pravděpodobné, že při odjezdu na tábor bude na nádraží probíhat natáčení televizní reportáže. Více informací k tomu, až budu vědět podrobnosti.

Návrat: ti, kteří se neúčastní tábora pro starší, tak neděle 12. 7. ve 14. 19 na nádraží, nástupiště směr Kolín

Místo konání: Rýchorská bouda, č. p. 55, 542 01 Žacléř

Trika: cena 150 Kč – na základě objednávky, zaplatit prosím hotově, a to na schůzkách 22. a 29. 6.

S sebou: Velký batoh na věci (v žádném případě ne kufr či něco podobného), malý batůžek na výlety (musí se do něj vejít pláštěnka, pití, jídlo, větrovka), kapesní nůž (malý), láhev na pití (ne skleněná, min 1litr), pevné boty na turistiku, náhradní boty (botasky, plátěnky – v žádném případě ne holínky), přezůvky, hygienické potřeby (mýdlo, čištění na zuby), ručník, plavky, ponožky tenké a teplé v dostatečném počtu, krátké kalhoty, dlouhé kalhoty, tepláky, věci na spaní, rezervní prádlo, svetr (mikina), větrovka, trika s krátkým rukávem, zápisník, tužka, uzlovačka, čelovka, utěrka na nádobí, kapesné v rozumné výši (veškeré náklady jsou dětem hrazeny), čepice, sluneční brýle, pláštěnka (nestačí nepromokavá bunda!), opalovací krém, pytel na špinavé prádlo, individuálně nezbytné léky – nutno předem konzultovat s Ankou, drobná hra, knížka, jídlo na cestu a na oběd (večeři již děti dostanou), Lítačka, nebo dvě jízdenky na MHD, kartička zdravotní pojišťovny a kopie očkovacího průkazu (výpis o očkování, obojí prosím v kopii!), prohlášení o bezinfekčnosti datované dnem odjezdu, souhlas lékaře s účastí na táboře (musí být letošního data, jak bylo avizováno, po táboře vrátíme), roušky (viz výše).

Oblečení by mělo odpovídat tomu, že se většinu času budeme pohybovat venku a v horách, tudíž lze počítat s tím, že především ráno a večer bude chladněji.

Vzhledem k tomu, že děti nepotřebují spacák a karimatku, je třeba vše zabalit do jednoho zavazadla – nic dětem nebude odvezeno autem (úplatky v tomto případě nebereme).

Nedávejte dětem cenné věci (zlaté šperky, mobily, MP3 apod.) – nelze za ně ručit a Stopáci je k ničemu neupotřebí. Rovněž zbytečně těžký batoh je na škodu – batoh si děti musí odnést samy.

V případě, že by z jakýchkoli důvodů dítě jet nemohlo, dejte mi to prosím operativně vědět; na základě toho také budeme řešit storna.

Se srdečnými díky

David Trojan, hlavní vedoucí tábora


INFORMACE A POKYNY K TÁBORU PRO STARŠÍ 12. – 18. 7. 2020

Návrat: sobota 18. 7. v 16. 19 na nádraží, nástupiště směr Kolín

S sebou navíc : spací pytel, karimatka, ešus, lžíce, případně malý nerezový či plastový hrneček, toaletní papír, dostatečně nabitou čelovku (případně náhradní baterie), reflexní pásek (ideálně 2 ks), dostatečné množství spodního prádla a dalšího oblečení – nebude příliš možnost prát, popřípadě budou poslední drobnosti doplněny na poslední schůzce.

Mobilní telefon a nabíječku, krabičku poslední záchrany.

Doporučuji zabalit všechny věci co nejlépe a do pohodlného batohu, bude třeba jej v průběhu tábora nosit.

V případě, že by z jakýchkoli důvodů dítě jet nemohlo, dejte mi to prosím operativně vědět; na základě toho také budeme řešit storna.

Se srdečnými díky

David Trojan, hlavní vedoucí tábora

Comments are closed.